Teenindus / Varuosad ja lisavarustus

Volkswagen originaalvaruosad

Meie esindusest saab kohapealt osta või tellida enamlevinud Volkswageni originaalvaruosi. Kui garantiitöö käigus tuleb varuosa välja vahetada, kasutame alati originaalvaruosa.

Miks valida originaalvaruosad?

  • Välja töötatud spetsiaalselt Volkswageni mudelitele tootjatehase kvaliteetnormide järgi.
  • Originaalvaruosadele kehtib 2-aastane garantii juhul kui töö teostab Møller Auto või meie poolt aktsepteeritud remonditöökoda.
  • Tagab auto kestva jõudluse ja kütuse kokkuhoiu. 
  • Aitab säilitada auto kõrget turuväärtust
<p><strong>Volkswagen </strong>originaalvaruosad</p>

Economy pakkumine kuni -30%

Volkswageni legendaarne kvaliteet, kuid seda kuni 30% soodsamalt, koos paigaldusega. Viis aastat ja vanematele Volkswagenitele saad varuosad 15 – 30% soodsamalt ning kõikidelt hooldus ja remonttöödelt soodustus -19%.

<p><strong>Economy </strong>pakkumine kuni -30%</p>

Taastatud varuosad

Vahetades kulunud detaili saate taastatud varuosa keskmiselt 40% soodsamalt. Ka pärast kulumist säilitavad paljud varuosad väärtusliku materjali ja energia, mida saab taaskasutada. Me hoolitseme keskkonna eest ja anname võimaluse vähendada remonttööde kulutusi.

<p>Taastatud <strong>varuosad</strong></p>

Classic varuosad

Varuosad klassikalistele Volkswagenitele, mis on vanemad kui 15 aastat. Neid hindavad Volkswageni austajad, kes restaureerivad oma vana sõidukit, et säilitada auto kordumatus, unikaalsus ja omapärane ilu.

<p>Classic <strong>varuosad</strong></p>

Rehvid ja veljed

Õigete rehvide ja velgede valik on lai ning erinevatel mudelitel on erinevad omadused. Kas otsid naastudega, lamellidega, madala turvisega, laiu, kitsaid, lume-, vihma-, talve- või vähendatud veeretakistusega rehve? Ja milline sobib autole kõige paremini? Igal juhul on oluline valida rehvid, mis tagavad ohutu sõidu. Rehv on ainus kokkupuutepunkt teepinnaga ja määrav pidurdusmaa seisukohast.

Meil on lai valik konkurentsivõimeliste hindadega talve- ja suverehve firmadelt, Goodyear, Sava, Hankook, Pirelli, Michelin ja Yokohama. Küsi meie varuosa- või teeninduskonsultandilt soovitusi parimate rehvide leidmiseks sinu Volkswagenile. 

<p><strong>Rehvid </strong>ja veljed</p>

Lisavarustus ja elustiilitooted

Lisavarustus rõhutab mudeli disaini ja suurendab mugavust. Pakume just Sinu autole sobilikku originaal-lisavarustust -  katuseraamid, transpordiboksid, jalgrattahoidjad, haakekonksud, pakiruumi võrgud, laste turvatoolid, põrandamatid, lisasoojendused jpm.

<p><strong>Lisavarustus </strong>ja elustiilitooted</p>

Varuosade ja lisavarustuse tellimine

Varuosade, keredetailide või lisavarustuse tellimisaeg on 2-14 päeva. Väga spetsiifilise varuosa või lisavarustuse tellimisaeg võib olla pikem. Oled kodus, tööl, puhkusel või suvilas ja vajad varuosa. Telli varuosa ukselt uksele kulleriga. Tellimusi aitavad teha varuosade müügikonsultandid.  

<p><strong>Varuosade </strong>ja lisavarustuse tellimine</p>

Varuosad

Tel.: +372 6 808 200
Tel.: +372 6 808 208
E-post: viru@moller.ee