Ettevõttest

Ettevõttest

Møller Auto Viru on Virumaa regiooni üks juhtivaid uute autode müügi- ja teeninduskeskusi, mis tegutseb Volkswageni ja Škoda ametliku müügi- ja teeninduspartnerina ning Audi hoolduskeskusena. 

Meie põhitegevusalaks on uute Volkswageni ja Škoda sõidu- ja tarbeautode müük ja hooldus (sh garantiihooldus). Lisaks müüme autovaruosasid ja lisavarustust ning pakume autopesuteenust. Uue auto soetamisel oleme valmis tagasi ostma kliendi kasutatud auto, mistõttu müüme ka kasutatud autosid. 

Meie esinduses töötab 24 koolitatud ja kogemustega oma ala asjatundjat, kes töötavad igapäevaselt selle nimel, et pakkuda kliendile parimat ostukogemust ja teenindust. 

Baltikumis on meil ühtne ja tugev diilervõrgustik, mis koosneb 14 edasimüüjast, neist 4 Eestis: kaks Tallinnas, üks Pärnus ja üks Jõhvis. 

Møller Auto Viru kuulub Põhjamaade suurimasse ja enam kui 80. aastase tegevuskogemusega Norra automüügi pereettevõttesse Møller Mobility Group. Møller Mobility Group tegeleb Volkswageni, Škoda ja Audi impordi, jaemüügi, hoolduse ja finantseerimisega. Meie automüügi esindused asuvad Norras, Rootsis, Eestis, Lätis ja Leedus, kus 68 edasimüüja juures töötab rohkem kui 4300 oma ala asjatundjat. 

Ajalugu:
2012. a -  ettevõtte uueks nimeks sai Møller Auto Viru.
2011. a - liitusime Norra pereettevõttega MøllerGruppen, tänase nimega Møller Mobility Group.
2008. a - avasime Škoda müügisalongi ja alustasime Audi teeninduspartnerina.
2005. a - avati Viru Rahvaauto AS Volkswageni müügi- ja teeninduskeskus. 

Kontakt

Automüük: +372 6 808 211
Teenindus:  +372 6 808 200
E-post: viru@moller.ee

Narva mnt 143, Jõhvi 41536